DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SAVOIR Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Ewelina Piskorska
  • Telefon: 607 556 772
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pruszków
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Merchandiser
SAVOIR Group Sp. z o.o. jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser/Wykładacz towaru

MIEJSCE PRACY:
Sklepy RTV EURO AGD
ul. Henryka Sienkiewicza 19

ZADANIA:
- wykładanie towaru/uzupełnianie półek produktami firmy FISKARS
- raportowanie w aplikacji mobilnej Klienta,
- inne zadania zlecone przez Przedstawiciela Handlowego.

WYMAGANIA:
- pełnoletność,
- dyspozycyjność w jeden dzień roboczy,
- mile widziane doświadczenie w pracy w markecie,

SZCZEGÓŁY OFERTY:
- praca dodatkowa, do wykonywania raz w tygodniu - sugerowane dni pracy: od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 - 15:00
- limit godzin do wypracowania w miesiącu: 4 godziny - godzina tygodniowo,
- wynagrodzenie: 22 zł brutto/godzinę/wizytę
- umowa zlecenie z ZUS,
- obsługa kadrowa on-line bez wychodzenia z domu,
- możliwość zdobycia doświadczenia i współpracy przy innych zleceniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 607 608 559 w godz. od 08:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku) .

Prosimy o załączenie klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.