MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Przemyśl
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Nasz Klient to polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. W swoim zespole ma ludzi pełnych energii i skoncentrowanych na realizacji spektakularnych celów. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Posiadasz doświadczenie w rekrutacji? Lubisz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie? Może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu HR w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • tworzenie profili zawodowych kandydatów w systemie,
  • weryfikacja i selekcja CV kandydatów zgodnie z określonym profilem,
  • przeprowadzanie wstępnych, telefonicznych rozmów rekrutacyjnych,
  • współpraca z członkami Zespołu rekrutacyjnego.

Wymagania

  • wysoka motywacja by zdobywać doświadczenie w branży rekrutacyjnej,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • nastawienie na współpracę i otwartość na feedback,
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywana pracę,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office - Word oraz Excel,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, 7-godzinny dzień pracy,
  • możliwość poszerzenia kompetencji w obszarze HR,
  • profesjonalne wdrożenie abyś mógł poczuć się swobodnie w pełnionych obowiązkach.