OPERATORA LINII PRODUKCYJNEJ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 600-3 430 PLN/m-c
  • Firma: Lavoro Sp z o.o.
  • Kontakt: Izabela Palacz
  • Telefon: 791-118-139
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Radomsko
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Firma Lavoro Sp.z o.o., wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 9603 , pracodawca o stabilnej sytuacji na rynku pracy,  szuka osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy:  Polska, Radomsko, łódzkie

WYMAGANIA:

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dobry wzrok i sprawność manualna obu rąk
  • gotowość do pracy stojącej i w ruchu
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem
  • ze względu na charakter pracy, mile widziani Panowie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • kontrola manualna i wzrokowa produktu
  • drobne prace transportowe

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat
  •  system premiowy
  • szkolenia wprowadzające
  • pracę w miłej atmosferze
  • ciepłe posiłki
  • dowóz do pracy

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje??? Nie znalazłeś dotąd satysfakcjonującej pracy???

Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów  rekrutacji.

Pełna treść zgody znajduje się na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl