DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Impuls Security Polska
  • Kontakt: Daniel
  • Telefon: 517-574-235
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rogierówko
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik ochrony
Agencja Ochrony poszukuję kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA OCHRONY – DOZORU

Miejsce pracy: ROGIERÓWKO - praca na portierni
Słuzby:  14 godzinne: od 16:00-06:00 a w weekendy i święta 24 godzinne 06:00-06:00.

„ZACHĘCAMY DO KONTAKTU OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI”

Wymagania:
• niekaralność (warunek konieczny),
• wysoka kultura osobista, spostrzegawczość, zaangażowanie,
•.atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Obowiązki:
• ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
• dokonywanie obchodów - w godzinach nocnych,
• rejestr zdarzeń na obiekcie,

Oferujemy:
• pracę dla osoby posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności*,
• pracę od zaraz, pełen etat !!!
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pakiet szkoleń, niepełne umundurowanie,
• zawsze terminowe wynagrodzenie.

 Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem: 531-533-200   , od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

 Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Warowna 12, 61-357 Poznań,
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.
3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

* Pracodawca realizuje obowiązek wynikający z art. 21 i 33 ust. 7b ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997.