KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rybnik
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

LINK CONSULTING - Skuteczni i konkurencyjni od 1999r. Naszą misją są skuteczne działania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy w branży metalowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Technicznego

Kod ref. nr.: KT-21-BG

Miejsce pracy: okolice Rybnika

Zadania:

  • Kontrolowanie dokumentacji procesów technologicznych,
  • Analiza na podstawie FMEA, wykrywanie potencjalnych niedokładności w procesie,
  • Tworzenie planów i programów obróbki dla nowych zleceń,
  • Ciągła optymalizacja oraz wsparcie produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe związane z obróbką CNC orz automatyką przemysłową,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem,
  • Komunikatywny język niemiecki w mowie i piśmie (techniczny mile widziany),
  • Umiejętność w organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Zaawansowane szkolenia,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie aplikacji CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

[email protected]

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Francuska 102/U2, 40-507 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 348 51 48
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 1947

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LINK CONSULTING z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 102/U2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest LINK CONSULTING z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 102/U2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.