DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Find Work sp. z o.o. agencja pracy
  • Kontakt: Paulina Gryszczyszyn
  • Telefon: 609 038 110
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rybnik
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany

 Naszym klientem jest firma produkująca maszyny górnicze, szukamy osób, które nie boją się pracować na wysokościach oraz nie stanowi dla nich problemu praca po 12 godzin. Zależy nam na pracownikach, którzy szukają pracy na stałe. Zapewniamy zakwaterowanie lub dofinansowujemy prywatne mieszkania, oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym od zaraz, zapraszamy do aplikowania.

Poszukiwani:

PRACOWNICY OGÓLNOBUDOWLANI

miejsce pracy: Rybnik

Nasza oferta:

  • stawka godzinowa,

  • umowa zlecenie

  • system dwuzmianowy,

  • stała praca,

  • zakwaterowanie lub dofinansowanie do mieszkania prywatnego,

Zakres obowiązków:

  • praca na wysokościach, powyżej 3 metrów,

  • praca ogólnobudowlane,

  • naprawy.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna.

Zainteresowani?

Wyślij CV na adres mailowy: [email protected] lub zadzwoń pod numer: +48 609 038 110