MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Recepcjonista
Opis stanowiska

  1. Prowadzenie kalendarza imprez i spotkań, które PCI organizuje lub które odbywają się w siedzibie PCI;
  2. Witanie gości i interesantów PCI;
  3. Prowadzenie rejestru gości;
  4. Prowadzenie rejestrów korespondencji (książek nadawczych i odbiorczych);
  5. Bieżąca obsługa obiegu dokumentów – dekretowanie na dział, skanowanie, składowanie oryginałów, archiwizacja i brakowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną;
  6. Udzielanie informacji na temat struktury organizacyjnej PCI i zakresu działalności poszczególnych jednostek organizacyjnych;
  7. Dbałość o wizerunek PCI, szczególnie wobec odwiedzających firmę gości;
  8. Wykazywanie inicjatywy i krytycznego podejścia nakierowanych na ustawiczne ulepszanie stosowanych w PCI procedur i sposobów działania;
  9. Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi PCI oraz otoczeniem społeczno-gospodarczym Spółki.

Wymagania stanowiska

  1. Wykształcenie wyższe (ukończone studia co najmniej I stopnia) lub w trakcie studiów;
  2. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa administracyjna i kancelaryjna);
  3. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi Google;
  4. Prawo jazdy kat. B;
  5. Język angielski – poziom minimum dobry (płynna komunikacja);
  6. Wysoki poziom asertywności;
  7. Terminowość i rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu zadań;
  8. Umiejętność wyznaczania priorytetów;
  9. Umiejętność wyszukiwania informacji;
  10. Umiejętność organizacji i planowania czasu i pracy, w tym własnego.

Mile widziane:

  1. Doświadczenie we współpracy z sektorem publicznym.

Oferujemy

  1. Umowę o pracę - 100% etatu;
  2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).
Zakres wynagrodzenia: 2 500 – 3 500 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia.