MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  1. Kreatywne tworzenie i realizacja kursów oraz programów edukacyjnych (online i offline) dla interesariuszy we współpracy z personelem Zespołu Edukacji i Animacji, i w zakresie merytorycznej działalności PCI.
  2. Realizacja projektów strategicznych "Szkoła Liderów i Innowatorów" oraz "Animacja i Edukacja".
  3. Realizacja wydarzeń dla studentów, uczniów szkół średnich, młodych badaczy i naukowców wspierając ich w procesie ideacji i konceptualizacji pomysłów na projekty badawcze, spin-offy i startupy.
  4. Współtworzenie programu ambasadorskiego PCI z managerami i dyrektorami oraz rekomendowanie jego członków.
  5. Kształcenie wewnętrzne personelu PCI z wybranych metodologii innowacji.
  6. Budowanie i utrzymywanie współpracy z organizacjami edukacyjno-szkoleniowymi i doradczymi oraz organizowanie wspólnych warsztatów.

Wymagania stanowiska

  1. Wykształcenie wyższe,
  2. Praktyczna wiedza i umiejętności oraz, co najmniej, trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z tworzeniem kursów oraz programów i wydarzeń edukacyjnych (w tym online).
  3. Doświadczenie i znajomość w organizowaniu kursów z tematyki np. design thinking, brainstorming, mind maping, creative problem solving etc.
  4. Znajomość wybranych metodologii tworzenia innowacji.
  5. Wiedza i zainteresowania sferą tworzenia innowacji, startupów oraz prototypów.
  6. Empatia oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne i budowania relacji.
  7. Umiejętności pracy w zespole, otwartość, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów, inicjatywa i systematyczność.
  8. Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  1. Umowę o pracę – zadaniowy czas pracy.
  2. Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).
Zakres obowiązków: 3 250 - 5 000 zł netto, stosownie do posiadanego doświadczenia