DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Merkury Market
  • Kontakt: Dział Rekrutacji
  • Telefon: 695150889
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Sanok
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzedawca
Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowane na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

W związku z planowanym rozwojem Merkury Market w Sanoku ul. Krakowska 194 pooszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca w dziale ceramiki

Zakres obowiązków:
-profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów
-dbanie o ekspozycję, porządek i estetykę sklepu

Oczekiwania wobec kandydatów:
-umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami
-kreatywność oraz poczucie estetyki
-dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację zadań
-mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze Klienta

Proponujemy:
wynagrodzenie stałe+premia
ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: kariera merkurymarket. pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i
Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE
(Dz. Urz. UE L 119 z 04. 05. 2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji
pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z
ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Krośnie.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE