DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Foreign Personnel Service
  • Kontakt: Oliwia Szpytko
  • Telefon: 570 788 884
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Drukarz

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.

Poszukujemy Drukarza fleksograficznego. Zapewniamy współpracę z firmą o ogólnoeuropejskim zasięgu i z wieloletnim doświadczeniem w branży papierów powlekanych. Firma stawia przede wszystkim na doszkalanie swoich pracowników i podnoszenie ich kompetencji. Wykwalifikowany dział Badań i Rozwoju stale poszukuje nowoczesnych rozwiązań w celu usprawnienia procesu produkcji, rozwinięcia parku maszynowego oraz zapewnienia pracownikom jak najwygodniejszych warunków pracy. Dołącz do nas już dzisiaj!

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Miejsce pracy: Solec Kujawski (pow. Bydgoski)

Najważniejsze zadania:

  • Obsługa maszyny drukującej.
  • Nadzór nad zaopatrzeniem maszyny.
  • Kontrola jakości produktu.

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe (minimum),
  • Znajomość poligrafii i techniki fleksograficznej,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie IV-brygadowym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice,
  • Sumienność i dokładność w codziennej pracy.

Wybierz nas, bo zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u docelowego Pracodawcy.
  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wzmocnienie motywacji premią.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu.
  • Widzimy jak codzienność zmienia się, dlatego zapewniamy regularne podwyżki wynagrodzeń.
  • Cenimy równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym, dlatego zapewniamy dodatki: bony na święta, wczasy pod gruszą.
  • Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego.
  • Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV: [email protected] lub zadzwoń: 570 788 884.