OBSŁUGA PRAWNA FIRM - KANCELARIA PRAWNA, WSPÓŁPRACA, FRANCZYZA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: -
  • Kontakt: Ewelina
  • Telefon: -
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Sopot
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Poszukujemy Radcy prawnego z kilkuletnim stażem, prowadzącego własną działalność gospodarczą, który nawiąże współpracę z naszą Kancelarią w zakresie obsługi prawnej, windykacji oraz egzekucji wierzytelności.

Opierając się na wiedzy i dotychczasowym doświadczeniu Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych zarówno z branży produkcyjnej, usługowej jak i handlowej.

Świadczymy pomoc doraźną i długoterminową, obejmującą porady prawne, konsultacje, sporządzanie opinii prawnych oraz przygotowywanie pism procesowych i pozaprocesowych z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług w przystępnych cenach.

W ramach współpracy proponujemy Państwu następujące obowiązki:

  1. Przygotowywanie, opiniowanie i negocjacje treści umów, których stroną jest lub może być Firma
  2. udzielanie bieżących porad prawnych z zakresu działalności Spółki, w formie ustnej, a w uzasadnionych przypadkach w formie pisemnych opinii prawnych z zakresu, prawa handlowego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa upadłościowego i naprawczego oraz innych dziedzin prawa
  3. postępowania pojednawcze, mediacje przedsądowe
  4. zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami
  5. egzekucja wierzytelności
  6. Rejestracja i zmiany w KRS
  7. windykacja należności

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? To nie wszystko co oferujemy naszym Partnerom!
Prześlij do nas zgłoszenie i dowiedz się co jeszcze możesz z nami zyskać.
Prosimy o nadsyłanie aplikacji w formie CV i Listu Motywacyjnego na adres mailowy: [email protected] / z dopiskiem w tytlu nazwy oferty pracy – stanowiska /

Zachęcamy do wejścia na stronę: http://www.centrumprawa.eu/
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/centrumprawa.eu/