DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 700-3 500 PLN/m-c
  • Firma: 7HR Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Mariia
  • Telefon: 884016400
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Stargard

Dla naszego klienta, zlokalizowanego w Stargardzie poszukujemy osób do pracy na magazynie.

Start pracy listopad oraz grudzień 2020! Praca na stałe!

Głównym zakresem będzie realizacja zamówień:

  • Skompletowanie zamówienia klienta, zabezpieczenie oraz przygotowanie do wysyłki
  • Prace magazynowe
  • Załadunek i wyładunek na magazynie
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Praca w systemie 2 zmianowym (popołudnie/ nocki)
  • Zaangażowanie
  • Dodatkowe kwalifikacje lub umiejętności – gwarancją awansu na lidera
  • Aktualna książeczka zdrowia

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia akordowa
  • Szkolenie na stanowisku pracy
  • Możliwość nadgodzin
  • Dodatkowe bonusy dla pracowników oraz rodzin

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści MAGAZYN  pod nr tel/viber:

Mariia +48 884 016 400

Tatiana +48 537 018 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727

Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344