DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Makropol Sp. z o.o.
  • Kontakt: Makropol
  • Telefon: 663555712
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Stargard
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik ochrony

Głównym przedmiotem naszej działalności jest ochrona fizyczna. W ciągu ponad 25 lat istnienia firmy Makropol, podjęliśmy udaną współpracę z wieloma podmiotami. Obsługujemy Klientów indywidualnych, korporacje, przedsiębiorstwa, a także instytucje publiczne. Efektem naszych działań jest zawsze profesjonalna ochrona. Dzisiaj pracuje dla nas ponad 1500 osób, które chronią ponad 200 obiektów na terenie całego kraju. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej: www.makropol.pl

Poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownik Ochrony w miejscowości Stargard

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Dozorowanie obiektu 24h (obchody)

- Sporządzanie dziennych raportów

- Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu

- Obserwacja osób wchodzących i wychodzących

- Służba w zakresie 24 -godzinnym

WYMAGANIA:

  • orzeczenieo niepełnosprawności

- Chęć i motywacja do pracy

- Dyspozycyjność oraz kultura osobista

- Niekaralność - warunek niezbędny

- Rzetelność, sumienność, zaangażowanie

- Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie

- Umowę

- Elastyczny grafik

- Dodatek nocny

- Dodatek za dojazd

- Pełne mundurowanie

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:  663 555 705 (kontakt telefoniczny bądź sms )