• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Clar System
  • Kontakt: Monika Przyborska
  • Telefon: (61) 66 01 203
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Stargard
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl)  to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu FM – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TECHNIK OBIEKTU

nr ref.:  TO/CS/18

miejsce pracy: Stargard

Główne zadania na stanowisku:

―           bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy instalacji i urządzeń budynkowych

―           monitorowanie pracy powierzonych urządzeń

―           drobne prace budowlane

―           usuwanie awarii

―           współpraca z serwisami zewnętrznymi

―           raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej

Wymagania:

―    doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości

―    świadectwo kwalifikacyjne SEP E i D grupy 1 do 20kV mile widziane grupy 2 i 3

―    uprawnienia do obsługi podestów ruchomych

―    wykształcenie techniczne – zawodowe lub średnie, preferowane elektryczne

―    znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych

―    obsługa komputera (MS Office)

―    odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

―           umowę o pracę

―           pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju

―           przyjazną atmosferę pracy

―           pracę w  nowoczesnym środowisku technicznym

―           niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami