DANE OFERTY

 • Typ ofertyUmowa-zlecenie
 • Pensja: nie podano
 • Firma: Promedica24
 • Kontakt: Patrycja Paździerska
 • Telefon: 572 307 994
 • Język obcy: angielski
 • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka

Wyjazd na kontrakt w ostatnim tygodniu lutego.

Oferta tylko dla osób znających angielski komunikatywnie.

 Przed wyjazdem wymagane jest tygodniowe szkolenie z zakresu opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii- szkolenie jest bezpłatne i w pełni zorganizowane przez Promedica24.

Dodatkowo pracując z Promedica24  nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii.  Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na tym kontrakcie to 1260 Funtów netto oraz w trakcie dalszej współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.

Starsza Pani ma problemy z chodzeniem- traci czucie w nogach. Zdarzało jej się przez to upaść kilkukrotnie dlatego potrzebuje asysty przy poruszaniu się. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, ubieraniu się, porannej toalecie.

Podopieczna wymaga również prowadzenia diety odpowiedniej dla cukrzyków.  

Jest o typowa praca w systemie z zamieszkaniem, obowiązkowo z 2 godzinami przerwy w ciągu dnia.

Podopieczna ma liczną rodzinę, jej syn mieszka w domu obok, wnukowie często wpadają do babci.

 

Wymagania:

 • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych

 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

 • gotowość do wyjazdu za granicę;

 • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

 

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 572 307 994 lub 58 743 63 27

Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Starogardzie Gdańskm

Ul. Podgórna 1

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w  godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl  lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją  dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych  na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"