• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SAS TAX Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Marcin Ożarek
  • Telefon: 790530070
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager
Kancelaria Podatkowa SAS TAX Polska Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika do swojej spółki-córki na stanowisko Partnerskie w ramach nowo powstającej firmy "Broker Kredytów B2B". Oferujemy możliwość współtworzenia nowej gałęzi biznesu w grupie SAS TAX Polska i firmach zależnych:

Manager działu kredyty b2b

Miejsce pracy: Poznań / Polska

WYMAGANIA:

  • znajomość kredytów firmowych
  • doświadczenie w budowaniu oferty kredytowej
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z bankami
  • znajomość branży finansowej
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • analityczne i strategiczne działanie
  • nastawienia na osiąganie celów biznesowych i kreowanie rozwiązań
  • umiejętności pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utworzenie działu brokerskiego - kredyty B2B
  • rozwój sieci firmowej
  • praca nad rozwojem oferty produktowej spółki
  • realizacja procesu negocjacji warunków zawieranych umów
  • analiza rynku kredytów B2B
  • tworzenie oferty kredytów finansowych B2B
  • nawiązywanie kontaktów biznesowych
  • negocjacja umów i porozumień
  • tworzenie zespołu oraz działań skierowanych na sprzedaż
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • wsparcie członków zespołu
  • wiele wyzwań
  • niesamowitą atmosferę w firmie
  • współpracę z zarządem podczas tworzenia nowych produktów spółki

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”