MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Swarzędz
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik

Opis:

Jesteśmy firmą produkcyjno – handlową w 100% z kapitałem polskim, posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy nowych osób. Dołącz do naszego zespołu, jako:

Kierownik działu handlowego na rynki zagraniczne

Miejsce pracy:  Jasin, Swarzędz (okolice Poznania, woj. wielkopolskie)

Twój zakres obowiązków:

·         Tworzenie struktur handlowych w poszczególnych krajach europejskich,

·         obsługa stałych i pozyskiwanie nowych klientów (ofertowanie, mailing),

·         budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami,

·         stałe udoskonalanie efektywności realizowanych działań operacyjnych i sprzedażowych,

·         realizacja założonych planów biznesowych,

·         budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

·         weryfikacja dokumentów otrzymanych od klientów/wysyłanych do klientów (faktury, zamówienia),

·         bieżący kontakt z Zarządem Spółki,

·         raportowanie aktywności handlowej do Zarządu.

Nasze wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

·         Doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych lub na rynku polskim,

·         Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne,

·         Umiejętność planowania i tworzenia strategii sprzedażowych,

·         Znajomość Pakietu MS Office,

·         Odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji,

·         Orientacja na cele i wyniki,

·         Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy:

·         Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji, której usługi są wysoce cenione na rynku międzynarodowym,

·         Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

·         Atrakcyjny system prowizyjny,

·         Realny wpływ na kreowanie rozwiązań w spółce,

·         Możliwość rozwijania i wdrażania własnych pomysłów,

·         Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

·         Spotkania integracyjne,

·         Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LIQUIDER POLAND SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, KRS: 0000621078, NIP: 7773264101, REGON: 364574621 z siedzibą w Jasinie przy ul. Poznańska 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji“.