KADROWY / KADROWA - STAŁA PRACA OD ZARAZ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Kontakt: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Telefon: +48713666081
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Syców
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Przez 25 lat niejeden fachowiec stał się dzięki Nam specjalistą w swojej branży. Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to: praca w Niemczech, Austrii oraz Polsce, umowa o pracę i zapewnione zakwaterowanie. Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.
Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:

KADROWY / KADROWA

miejsce pracy: Stradomia Wierzchnia, dolnośląskie, Polska

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów
  • przygotowywanie listy płac, godzin nadliczbowych
  • współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz innymi instytucjami

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość i praktyczne wykorzystanie przepisów prawa pracy oraz ustaw towarzyszących

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • dalsze szkolenia i możliwości awansu,
  • ciekawe oraz różnorodne projekty,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • krótkie kanały decyzyjne oraz otwarta komunikacje,
  • przyjazna atmosferę w pracy z sympatycznym i zgranym zespole.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

Tel.  + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.