• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Tigura Sp. z o. o.
  • Kontakt: Mariia Pavliuk
  • Telefon: +48 660 591 863
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań inżynierii oraz automatyki okrętowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

C# SOFTWARE ENGINEER

Miejsce pracy: Szczecin

Oferowane wynagrodzenie: do 11.000 PLN brutto

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój nowoczesnych rozwiązań IT w projekcie związanym z automatyką morską;
  • Zadania związane zarówno z warstwą prezentacji danych jak i logiką działania systemu (Full-Stack);
  • Dbanie o wysoką jakość kodu;
  • Współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość C# i technologii WPF;
  • Znajomość środowiska Visual Studio oraz platformy .NET;
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w grupie i chęć rozwoju zawodowego;
  • Zamiłowanie i pasja do programowania, motywacja do nauki i doskonalenia swoich umiejętności.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość MS Blend oraz TFS.

KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 11.000 PLN brutto);
  • Różnorodne benefity: premie uznaniowe oraz za polecenie pracownika, nagroda dla pracownika roku, możliwość dofinansowania do studiów oraz wiele innych;
  • Udział w ciekawym projekcie o zasięgu międzynarodowym;
  • Telefon i laptop służbowy (z możliwością wykupienia po 3 latach);
  • Coroczne wyjazdy na szkolenia/konferencje dla każdego pracownika;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracy w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.