DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KS Service
  • Kontakt: KS Service
  • Telefon: 91 430 27 22
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. ogólnopolska Agencja Zatrudnienia, certyfikowana w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Cieśla - 14,97 EUR/h

Numer ref. CS/BE/042018

Dilsen

OFERUJEMY

 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wynagrodzenie w wysokości 14,97 EUR brutto/h

zorganizowanie zakwaterowania

opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

WYMAGANIA

doświadczenie na podobnym stanowisku

umiejętność odczytywania rysunku technicznego

znajomość języka angielskiego poziomie komunikatywnym

ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

mile widziane posiadanie samochodu

OBOWIĄZKI

montaż drewnianych szalunków

dokonywanie pomiarów

praca na podstawie rysunku technicznego

wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Alicja Zabłocka

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych

+48 504 862 601, +48 506 561 723

[email protected]