CONSTRUCTION MAINTENANCE ENGINEER (ELECTRICAL)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Sterna
  • Telefon: 222152301
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko;

Construction Maintenance Engineer (Electrical)
Miejsce pracy: Szczecin

Cel stanowiska:

  • Wprowadzanie technicznych zmian produktów z masowej produkcji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostawców i działu produkcji
  • Weryfikacja i korekty błędów w dokumentacji technicznej
  • Obsługa zleceń klientów
  • Aktualizowanie dokumentacji, BOM i ePM

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzania i koordynacja technicznych zmian zlecanych przez klientów
  • Zajmowanie się zagadnieniami związanymi z elementami wycofanymi z produkcji i tymczasowymi zamiennikami
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i projektowej
  • Inspekcja pierwszych wyrobów
  • Wewnętrzne wsparcie innych działów firmy
  • Aktualizacja listy materiałów BOM i routy produkcyjnej
  • Zmiana statusów FG/SG

Poszukiwane kompetencje

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Inżynieria Elektryczna)
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej z branży elektrycznej mile widziane
  • 0-3 lat doświadczenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • Pakiet dodatków pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowania do kursów, szkoleń, bony i paczki świąteczne)

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy

Zapraszamy do aplikowania: https://coberon.elevato.net/pl/construction-maintenance-engineer-electrical,j,262