• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500 PLN/m-c
  • Firma: HM Serwis Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: HM Serwis Group Sp. z o.o.
  • Telefon: 914331433
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca klienta

HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Doradca Klienta.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: dkv/szc/2019

Zadania:

  • obsługa klienta,
  • kontrola obiegu dokumentacji,
  • terminowe rozliczanie zleceń serwisowych,
  • zbieranie informacji na temat usterek i diagnostyki pojazdu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  •  umiejętność zarządzania czasem, komunikatywność i samodzielność..

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne od 3500 zł brutto,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • prace od poniedziałku do soboty na dwie zmiany : 8-16, 13-21.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]serwis.pl (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: dkv/szc/2019) lub kontakt telefoniczny(tel. 91 433 14 33, kom. 797 395 494).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”