ELEKTRYK / MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Temphory Polska Sp.z.o.o.
  • Kontakt: Sylwia Piotrowska
  • Telefon: 48 609 407 628
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.Dla naszego klienta na terenie Polski poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Holandia/Nijmegen

Opis stanowiska

  • Montowanie instalacji elektrycznych na podstawie rysunku technicznego.
  • Montowanie systemów elektrycznych na jachtach , montowanie szaf
  • Rozwijanie kabli, sprawdzanie połączeń od punktu A do B
  • Przygotowanie dokumentów MC
  • Testowanie wykonanych połączeń

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy

  • Mieszkanie
  • Umowa o prace na czas określony, ubezpieczenia
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Cv na adres : [email protected]