• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LSJ Group
  • Kontakt: Daria Bryczkowska
  • Telefon: 511 866 775
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromonter

Masz doświadczenie w elektromontażu?
Umiesz czytać dokumentację techniczną?
A może interesujesz się elektryką?

Jeśli TAK - aplikuj!

Oferujemy Ci:

  • pracę na jedną 1. od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia
  • wynagrodzenie od 2150 zł netto w zależności od umiejętności (możliwość negocjacji stawki!)
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • pracę na hali produkcyjnej

Od Ciebie oczekujemy:
  • zdolności manualnych
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • wykształcenia z zakresu elektryki
  • doświadczenie przy elektromontażu będzie atutem!

Zakres obowiązków:

  • Montaż szaf sterowniczych według dokumentacji projektowej
  • Wykonanie prac na wysokim poziomie jakościowym

Lokalizacja: Szczecin Północ

Zainteresowany? Zainteresowana?
Nie czekaj - aplikuj już teraz!

Link aplikacyjny poniżej:

lub
ZADZWOŃ 511 866 775

Napisz do nas lub przyjdź na al. Niepodległości 22, 7 piętro, tuż przy pubie Boston. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

LSJ HR Group
nr licencji: 13331
www.lsj.pl