• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 7HR KAMIL ZIELIŃSKI
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: 884016400
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska
Zakres obowiązków:
  • rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonej pracy
  • dokładne i sumienne wykonywanie poleceń  przełożonego
  • bieżące informowanie przełożonego  o stanie prowadzonych spraw
  • ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań
  • po każdorazowym zakończeniu pracy wyczyszczenie i zakonserwowanie sprzętu pomiarowego
  • kierowanie pracami zespołu pomiarowego lub zespołu przetwarzania danych
Pracodawca oferuje:
  • umowa o pracę
  • 1/1 etatu
  • wynagrodzenie 2250,00 zł brutto
  • 3 miesięczny okres próbny, następna umowa na czas nieokreślony
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie

Wymagania stanowiska
  • wykształcenie średnie lub wyższe geodezyjne
  • doświadczenie, udokumentowana praca w geodezji
  • znajomość prawa geodezyjnego, instrukcji i standardów geodezyjnych, zagadnień związanych z organizacją procesu realizacji prac geodezyjnych
  • prawo jazdy kat.B - mile widziane
  • mile widziana znajomość j. polskiego lub chęć jego nauki
Skontaktuj się z nami:
Tel/VIBER
+48 537 018 400 (polski, rosyjski, ukraiński) - Tatiana
Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344
Praca w geodezji