DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szyc
  • Telefon: 575-769-333
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją sprzętu elektronicznego i AGD, poszukujemy:

Główny/a Księgowy/a- lider zespołu z językiem angielskim
Miejsce pracy: Szczecin Centrum
Nr ref.: GK/02/2020

Opis stanowiska:
• Kalkulacja podatków i przygotowywanie deklaracji podatkowych,
• Zarządzanie zespołem księgowości (6 osób) oraz koordynowanie ich pracą,
• Wsparcie zespołu księgowego w wykonywaniu ich głównych obowiązków,
• Sporządzanie sprawozdań finansowych wg UoR,
• Współpraca i raportowanie do instytucji zewnętrznych,
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
• Sporządzanie informacji i zestawień w zakresie prowadzonej księgowości oraz załatwianie bieżących spraw i korespondencji,
• Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. swobodnej komunikacji,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, księgowość lub rachunkowość)
• Praktyczna i bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
• Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
• Odpowiedzialność, dokładność i terminowość,
• Asertywność i umiejętność kierowania zespołem,
• Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
• Samodzielność w działaniu,
• Motywacja i zaangażowanie oraz nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń.

Oferujemy:
• Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,
• Stabilne zatrudnienie wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem i pakietem benefitów,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego

• Lekcje angielskiego z naszym dedykowanym trenerem języka angielskiego

• Darmowe owoce w poniedziałki i środy

W razie pytań proszę dzwonić 91-852-50-51

Aplikacje proszę przesyłać przez link: https://kadryserwis.pl/glowny-a-ksiegowy-a-lider-zespolu-z-jezykiem-angielskim-2/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.