DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szylc
  • Telefon: 531641084
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc usługi dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta, kliniki stomatologicznej poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy, na stanowisko:

Higienista/ka Stomatologiczny/a

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: HS/03/2020

Obowiązki:

  • Asysta lekarza stomatologa podczas zabiegów stomatologicznych,
  • Przygotowywanie stanowiska pracy lekarza,
  • Praca w sterylizacji,
  • Dbałość o czystość miejsca pracy,
  • Zarządzanie kalendarzem pracy

Wymagania:

  • Ukończony pierwszy rok studium dla asystentek lub higienistek stomatologicznych,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilne pozycji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się klinice,
  • Możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531-641-084, aplikację proszę przesyłać poprzez naszą stronę https://kadryserwis.pl/oferty-pracy/

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.