• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 7HR KAMIL ZIELIŃSKI
  • Kontakt: Tatiana
  • Telefon: +48 537 018 400
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym dowodów księgowych do prawidłowego zakwalifikowania i ujęcia w księgach,
  • rozliczanie WDT, WNT, import, export,
  • sporządzanie i podpisywanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
  • uzgadnianie sald i rozrachunków,
  • sporządzenie deklaracji i rozliczanie podatku VAT,
  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (US, GUS, ZUS, NBP),
  • przygotowywanie dodatkowych analiz na indywidualne potrzeby Klienta.

Wymagania stanowiska

  • twoja znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest na poziomie min. B1,
  • masz ukończone  studia wyższe kierunkowe, preferowana specjalność: rachunkowość,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym min. 3 lata,
  • znasz bardzo dobrze MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • posiadasz znajomość obsługi programów księgowych (mile widziany Sage)

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:
  • umowę o pracę (najpierw na czas okreśłony, po okresie próbnym - na czas nieokreślony),
  • pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie - 5645,41 zł brutto miesięcznie

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA KSIĘGOWA pod nr tel/viber:

Tatiana +48 537 018 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727

Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344