• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500 PLN/m-c
  • Firma: 7HR Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Tatiana
  • Telefon: 537018400
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Opis stanowiska

  • dostarczanie towarów do klienta,
  • przygotowywanie towarów do transportu,
  • załadunek, rozładunek i wniesienie towaru (małe i duze AGD).

Wymagania stanowiska

Wymagania:
  • prawo jazdy kat.B,
  • dyspozycyjnośc - praca w godzinach popołudniowych,
  • mile widziane uprawnienia instalatorskie - gazowe i elektryczne do 1kV.

Oferujemy

  • stabilne i legalne zatrudnienie,
  • praca od poniedziałku do piatku, 5-6 godzin - w zalezności od ilości zamówień możliwa praca w sobotę,
  • stabilne wynagrodzenie - 2500 zł netto miesięcznie

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami mailowo, kierując swoje zapytanie na [email protected] Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści KIEROWCA pod nr tel/viber:

Tatiana +48 537 018 400