• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Goldmine Work Centre
  • Kontakt: Agencja Pracy Goldmine
  • Telefon: 607366490
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Agencja Goldmine obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Szczecin, Polska

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • znajomość pakietu Mc Office
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość i sumienność w działaniu
  • szczególna koncentracja na przestrzeganie zasad bhp i ochrony środowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola jakości półproduktów na poszczególnych etapach produkcji oraz wyrobów gotowych
  • rzetelne wykonywanie pomiarów
  • dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji z normami jakościowymi
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności
  • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych kontroli

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”