• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 7HR KAMIL ZIELIŃSKI
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: +48 884 016 400
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Krawcowa
Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • tworzenie formy
  • wykrajanie formy
  • zszywanie
  • tworzenie pierwowzorów krawieckich
  • opisywanie szablonów projektanta
  • tworzenie i szycie ubrań dla projektanta mody

Wymagania stanowiska

Zgłóś się do nas jeśli:
  • posiadasz doświadczenie na stanowisku krawcowej
  • znasz jezyk polski na poziomoe podstawowym
  • cechuje cię sumienność, dokładność i rzetelność

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:
  • stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie
  • pracodawca zapewnia narzędzia pracy
  • wynagrodzenie od 1920 - 5500 zł netto miesięcznie uzależnione od wyników pracy
  • zakwaterowanie 625 zł miesięcznie ( potrącane z wynagrodzenia)
  • elastyczne godziny pracy - praca w systemie akordowym
Skontaktuj się z nami:
TEL./VIBER
+48 537 018 400 (polski, rosyjski, ukraiński) - Tatiana

+48 884 016 400 (polski, rosyjski, ukraiński) – Anna