• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HM Serwis Sp. z o.o.
  • Kontakt: Paweł Danilewicz
  • Telefon: +48 509 824 843
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz

Kucharz / Anglia

HM Serwis Sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 6680.
Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski i z za granicy. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację dla prestiżowej grupy hotelowej

The Malmaison and Hotel du Vin, posiadającej swoje hotele w całej Anglii.

Spotkanie rekrutacyjne w Hotelu Mercure w Krakowie 13.-14.12.2016.

Rozpoczęcie pracy od stycznia lub lutego 2017.

MOŻLIWE MIEJSCE PRACY:

Aberdeen, Birmingham, Brighton, Bristol, Cambridge, Cheltenham, Dundee, Edinburgh, Exeter, Glassgow, Harrogate, Leeds, Liverpool, London, Manchester, Newcastle, Oxford, Poole, Reading, Wimbledon, Winchester.

Ponad 30 STANOWISK w różnych rangach:
Commis Chef, Demi Chef, Chef de Partie, Sous Chef

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca w wybranej restauracji hotelowej The Malmaison lub Hotel du Vin na terenie Anglii.

WYMAGANIA:

- min. 1 ostatni rok doświadczenia w zawodzie samodzielnego kucharza (Junior Chef de Partie, Demi Chef, Chef de Partie, Sous Chef lub Head Chef),

- konieczna znajomość języka angielskiego przynajmniej w mowie,

- mile widziane doświadczenie w kuchni międzynarodowej,

- możliwość uzyskania 2 niezależnych referencji,

- wysyłając CV, proszę pamiętać, by było ono napisane w języku angielskim.

PRACODAWCA OFERUJE:

- praca na stałe lub na min.1 rok, rozpoczęcie od styczeń/luty 2017,

- bezpośredni brytyjski kontrakt (umowa o pracę),

- pełny etat, min. 40 godz. pracy tyg.,

- praca przez 5 dni/tyg.,

- 31 dni płatnego urlopu,

- dobre wynagrodzenie uzależnione od lokalizacji i funkcji,

- doskonałą możliwość rozwoju zawodowego w kuchni francuskiej lub fusion/modern,

- zakwaterowanie zaraz po przyjeździe na pierwsze 2 tygodnie + zaliczka na wynajem własnego dogodnego zakwaterowania na pierwszy miesiąc,

- wyżywienie w trakcie pracy,

- pomoc w trakcie przejazdu dla osób przyjeżdżających z Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie

CV w języku angielskim
na adres e-mail:

[email protected]

w temacie wiadomości proszę wpisać:

CHEF UK / KRAKÓW

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

HM Serwis Sp. z o.o., licencja nr 6680
Al. Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax.: +48 91 484 0754