LISTONOSZ PIESZY LUB Z SAMOCHODEM - SZCZECIN

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 790 PLN/m-c
  • Firma: Poczta Polska S.A.
  • Kontakt: Marta Olejnik
  • Telefon: 887855683
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Poczta Polska S.A poszukuje kandydatów na stanowisko:

*Listonosz pieszy*
*Listonosz samochodowy*

Dostępne lokalizacje:

Szczecin Zdroje
Szczecin Niebuszewo
Szczecin Bezrzecze/Zawadzkiego
Szczecin Gumieńce
Szczecin Centrum

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1,0

Oferujemy:

- umowę o pracę i pensję zawsze na czas,
- gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia (do 10-tego każdego miesiąca),
- wynagrodzenie = podstawa + premie uzależnione od jakości pracy i zaangażowania (jakościowa, wynikowa, zadaniowa),
- premia roczna, dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe,
- zwrot kosztów używania samochodu do celów służbowych - kilometrówka (w przypadku rejonu samochodowego)
- wolne weekendy, nocki i święta,
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m. in. dofinansowanie do sportu, kultury i sztuki, wczasów, kolonii i zimowisk dla dzieci, wycieczek krajowych oraz zagranicznych, paczki dla dzieci),
- przyuczenie do stanowiska i wsparcie merytoryczne,
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- rozwój zawodowy.

W zamian oczekujemy od Ciebie:

- pozytywnej energii i chęci do nauki,
- zaangażowania i dokładności w wykonywaniu zadań m.in.
- komunikatywności i otwartości na pracę z ludźmi,
- gotowości do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych,
- prawo jazdy kat. B oraz własnego samochodu w przypadku wyboru rejonu samochodowego.

Zadania:

-doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
-realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów (m.in. znaczki, prasa),
-rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji.

Zachęcamy do udziału w rekrutacji także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, które spełniają określone powyżej kryteria kwalifikacyjne.

Osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A.”.