MAGAZYNIER - BRYGADZISTA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Socpol-Jobs
  • Kontakt: socpol-jobs
  • Telefon: 512289460
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje kandydata do pracy w zawodzie :

Magazynier - Brygadzista

 Siedziba firmy - Szczecin

Obowiązki:

- Obsługa hurtowni części samochodowych

Wymagane:

- Wykształcenie min. średnie,

- Doświadczenie i znajomość procesów magazynowych

- Znajomość dokumentacji magazynowej

- Znajomość  programów zarządzających procesami magazynowymi

- Doświadczenie i  kompetencje w zakresie komunikacji z pracownikami,

- Samodzielność i zaangażowanie w realizacji zadań.

Oferujemy:

 - Umowa o pracę

- satysfakcjonujące wynagrodzenie

Prosimy o ujęcie w CV:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”