MONTER KONSTRUKCJI Z UDT SZCZECIN, STALA PRACA

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Firma Polska

Stanowisko: 2x Monter Konstrukcji z UDT Szczecin, stala praca

Opis stanowiska:

2 osobyx Monter Konstrukcji z UDT na Zwyzszki, Szczecin, stala praca, wlasna dzialalnosc gospodarcza, 40 zl. mieszkanie oplacone, Szczecin

Wymagania:

2x Monter Konstrukcji z UDT na Zwyzszki, Szczecin, stala praca, wlasna dzialalnosc gospodarcza, 40 zl. mieszkanie oplacone, Szczecin wiecej informacji po otrzymaniu zgloszenia: pytaj w mailu....Dziekuje.

Oferujemy:

2x Monter Konstrukcji z UDT na Zwyzszki, Szczecin, stala praca, wlasna dzialalnosc gospodarcza, 40 zl. mieszkanie oplacone, Szczecin

  [email protected]

dokumenty prosze przeslac! praca na juz, tylko Szczecin na stale

Kraj: Polska