MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20 PLN/h
  • Firma: 7HR KAMIL ZIELIŃSKI
  • Kontakt: Aleksander
  • Telefon: 784440104
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych
  • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, itp.
  • poprawne odczytywanie rysunków roboczych
  • uszczelnianie połączeń między rurami
  • montowanie urządzeń sanitarnych
  • izolacja rurociągów

Wymagania stanowiska

  • posiadasz takie cechy jak samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
  • posiadasz min1 rok doświadczenia
  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Gwarantujemy ci:

  • legalną i stabilną pracę na podstawie umowy zlecenia
  • praca od poniedziałku do piątku
  • około 220 roboczych godzin w miesiącu
  • wynagrodzenie minimum 20,00 złotych brutto za godzinę
  • bezpłatne zakwaterowanie (2 osoby w pokoju)bezpłatny dojazd do pracy
  • robocze kask i rękawice, dzięki któremu praca będzie wygodna i bezpieczna
  • wsparcie w przedłużaniu pobytu i pracy

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA MONTER pod nr tel/viber:

Tatiana +48 537 018 400
Anna +48 884 016 400