• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB HR
  • Kontakt: Agnieszka Spyra
  • Telefon: 537 182 152
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Agencja Personalna PGB HR, aktualnie dla swojego stałego klienta renomowanej Firmy z branży usługowej, w związku z rozwojem działu marketingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

PR & Social Media Specialist

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

- uczestnictwo w organizacji różnego rodzaju eventów na potrzeby Firmy,

- odpowiedzialność za przygotowywanie materiałów promocyjnych, broszur, folderów, itd.,

- działania w mediach społecznościowych, mające na celu dbanie o wizerunek organizacji w Internecie,

- odpowiedzialność za analizy oraz optymalizację działań w dziale marketingu,

- stała analiza konkurencji,

- odpowiedzialność za wdrażanie strategii PR oraz marketingowej,

- tworzenie postów oraz treści na stronę www.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe,

- doświadczenie na podobnym stanowisko,

- wiedza z obszaru PR i marketingu,

- doświadczenie w organizacji eventów i imprez branżowych,

- mile widziana znajomość środowiska Google Analytics, Brand 24.

Klient oferuje:

- umowa o pracę,

- na pełen etat,

- niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka)

- możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych oraz doszkalania w zakresie studiów podyplomowych itd.,

- atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- dodatkowy system premiowy.