• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szylc
  • Telefon: 575-769-333
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dystrybucją małego sprzętu elektronicznego i AGD, poszukujemy:

Pracownik biurowy – Analityk

Miejsce pracy: Szczecin Centrum

Opis stanowiska:

  • Raportowanie, uzgadnianie oraz rozliczanie wykorzystanych rabatów,
  • Weryfikacja cen zakupu oraz cen magazynowych, monitorowanie marży frontowej
  • Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie rozliczenia budżetów marketingowych,
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych, raportów ad-hoc, zestawień i analiz,
  • Optymalizacja, zarządzanie aktualnymi procesami raportowania

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (księgowość, controlling itp.)
  • Znajomości MS Excel na poziomie bardzo dobrym,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Praktyczna znajomość IFRS/IAS
  • Znajomość SAP – mile widziana.

Oferujemy:

·         Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,

·         Stabilne zatrudnienie wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem i pakietem benefitów,

·         Przyjazną atmosferę pracy,

·         Możliwość rozwoju zawodowego.

W razie pytań proszę dzwonić 531641084. Aplikacje proszę przesyłać przez link: https://kadryserwis.pl/mlodszy-specjalista-ds-rozliczen/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.