PRACOWNIK BIUROWY-ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szylc
  • Telefon: 575-769-333
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego klienta, firmy stoczniowej działającej od prawie 25 lat z siedzibą w Szczecinie, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko

Pracownik biurowy-zatrudnianie cudzoziemców
Nr referencyjny: MAR/03/2019
Miejsce pracy: Szczecin Prawobrzeże.

Obowiązki:
– Zatrudnianie cudzoziemców (spoza UE) w ramach leasingu pracowniczego – wykwalifikowanych pracowników fizycznych do pracy na stoczniach polskich i zagranicznych,
– Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji,
– Kontakt z klientami,
– Pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
– Wykształcenie min. średnie,

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
– Atrakcyjne wynagrodzenie.

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. +48 531-641-084 , +48 575-769-333 , +48(91)852-50-51 . Aplikacje proszę przesyłać przez naszą stronę https://kadryserwis.pl/pracownik-biurowy-zatrudnianie-cudzoziemcow/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.