• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Jobzone.pl
  • Kontakt: Strefa Pracy Jobzone
  • Telefon: 609461000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik budowlany

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

PRACOWNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • Malowanie
  • Szpachlowanie
  • Wykonywanie prac wykończeniowych
  • Murowanie
  • Układanie glazury
  • Ocieplanie budynków
  • Tynkowanie

Wymagania:

·       Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Umowa o pracę

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320