PRACOWNIK MAGAZYNOWY – PRACA W PORCIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szylc
  • Telefon: 575-769-333
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy portowej, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Pracownik magazynowy – Praca w Porcie
Miejsce Pracy: Szczecin Port
Nr ref.: PMW/03/19

Obowiązki:

  • Kontrola przyjmowanego lub wydawanego towaru,
  • Załadunek i rozładunek towaru,
  • Sporządzanie dokumentacji składowej,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Sumienność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531 641 084 , 575-769-333 lub 91-852-50-51 . Aplikację prosimy przesyłać przez naszą stronę https://kadryserwis.pl/pracownik-magazynowy-praca-w-porcie/

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.