• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Sterna
  • Telefon: 222152301
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Project Engineer
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków
  • Praca nad wyznaczonymi projektami - zamówieniami od klientów wykraczającymi poza produkcję seryjną - od stworzenia projektu do dostawy gotowego produktu

  • Kontakt z klientami z całego świata - udzielanie pomocy i odpowiadanie na zapytania techniczne

  • Koordynowanie zadań pomiędzy różnymi działami i lokalizacjami

  • Poszukiwanie możliwie najlepszych rozwiązań problemów związanych z projektami

  • Identyfikowanie środków i wiedzy potrzebnych do zrealizowania zadania

  • Terminowa obsługa zamówień klienta

Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie w pracy związanej z wymiarowaniem i elektryką

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Energetyka, Elektrotechnika, Oceanotechnika)

  • Znajomość programu CAD i/lub EL-CAD będzie atutem

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i otwartość na potrzeby klientów

  • Zorganizowanie i umiejętność ustalania priorytetów

  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych (podróże średnio co dwa miesiące na ok. 1 tydzień)

Oferujemy
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy

  • Pakiet dodatków pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowania do kursów, szkoleń, bony i paczki świąteczne

  • Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy do aplikowania: https://coberon.elevato.net/pl/project-engineer-global-service,j,254