DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szyc
  • Telefon: 575-769-333
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc usługi dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta, firmy o silnej pozycji na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy, na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Szczecin – Gumieńce

Nr. ref.: RE/02/2020

Zakres obowiązków:

- rozliczanie kosztów podróży służbowych,

- księgowanie faktur zakupu i prowadzenie rejestrów VAT,

- wystawianie faktur sprzedaży,

- sporządzanie miesięcznych wydruków i zestawień do księgowości,

- księgowe wsparcie działu sprzedaży,

- analizowanie poprawności zapisów księgowych,

- kontakt telefoniczny z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz z klientami firmy.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie ,

- dobra znajomość  pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel),

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

- zdolności analityczne,

- otwartość, komunikatywność,

Oferujemy:

- umowę o prace i atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

- możliwości rozwoju zawodowego,

- pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

- pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- pracę w międzynarodowym środowisku.

Zachęcamy do aplikowania poprzez naszą stronę https://kadryserwis.pl/oferty-pracy/

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531-641-084.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia