• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szylc
  • Telefon: 575-769-333
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy transportowej z długoletnim stażem na rynku, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. transportowych/Dyspozytor
Nr referencyjny: D/12/2018
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Koordynacja pracy kierowców,
- Obsługa stałych zleceń transportowych,
- Stały kontakt z kierowcami,
- Kontakt ze zleceniodawcami krajowymi i zagranicznymi,
- Prowadzenie bieżącej dokumentacji transportowej.

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- Praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług transportowych,
- Umiejętność organizacji pracy własnej,
- Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
- Miminum 2 lata doświadczenia na powyzszym stanowisku.

Oferujemy:
- Pracę na pełen etat,
- Pracę w zgranym zespole,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV poprzez naszą stronę https://kadryserwis.pl/specjalista-ds-transportowych-dyspozytor/

Bądź kontakt telefoniczny: 531-641-084, 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykony

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnieni