• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LSJ Group
  • Kontakt: LSJ
  • Telefon: 918145252
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Firma produkcyjna z kapitałem międzynarodowym poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Precyzyjny

Szczecin - centrum

Zakres obowiązków:

- Modyfikacja i wykonywanie części maszyn - małe gabaryty

- Montaż i testowanie maszyn oraz urządzeń

- Udział w procesie tworzenia koncepcji projektowych

- Dbanie o precyzje oraz jakość wykonywanych elementów

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w międzynarodowej firmie produkcyjnej

- Umiejętność pracy z mikroelementami i precyzyjność

- Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

- Pracę z najnowszą technologią w branży medycznej

- Inspirujące, międzynarodowe, uporządkowane miejsce pracy

- Swobodę w organizowaniu pracy własnej

- Oczywiście zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Dofinansowanie 80% do kursu języka angielskiego

- Pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie grupowe PZU

- Imprezy integracyjne

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV poniżej:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Tel: 519 – 178 - 269