DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
  • Kontakt: Adrianna Elert
  • Telefon: 511380034
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tczew
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystent

W związku z rozwojem NZOZ Poradni Zdrowia Psychicznego w Tczewie, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent zdrowienia

Wymagania od kandydata:

- ukończony półroczny specjalistyczny kurs Asystenta Zdrowienia

- umiejętność mówienia o swoich doświadczeniach związanych z chorobą i procesem zdrowienia.

Zakres obowiązków:

- uczestniczenie w spotkaniach z lekarzami

- wykonywanie zadań zleconych do realizacji przez lekarzy

- uczestniczenie w zajęciach grupowych w charakterze obserwatora lub osoby współpracującej (np. psychoedukacja)

- współprowadzenie zajęć warsztatowych i edukacyjnych

- towarzyszenie pacjentom w wyjściach indywidualnych lub grupowych

- przeprowadzanie indywidualnych rozmów z pacjentami

- motywowanie pacjentów do aktywności

- dzielenie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie do postępów w zdrowieniu poszczególnych pacjentów z terapeutami i personelem placówki

- uczestniczenie w zebraniach społeczności.

Oferujemy:

- stabilną współpracę z największą poradnią psychiatryczną w powiecie tczewskim

- elastyczne godziny pracy

- praca w zespole doświadczonych psychiatrów, psychologów oraz psychoterapeutów

CV prosimy kierować na adres: biuro.tczew#pzptczew.pl

W treści CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).