DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ManpowerGroup
  • Kontakt: Wojciech Dobak
  • Telefon: 734 108 607
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Toruń
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownika wsparcia dla działu IT

Numer ref. PWI/037/WDO

·         Toruń

Kluczowe zadania:

·         Wsparcie administracji biura w zakresie obsługi systemu

·         Rozwiązywanie problemów technicznych

·         Rozwiązywanie problemów sprzętowych (serwery, stacje robocze)

·         Dbanie o ciągłość pracy sprzętu teleinformatycznego

·         Wspieranie użytkowników w zakresie IT

Wymagania:

·         Wykształcenie informatyczne – średnie lub wyższe

·         Znajomość platformy Microsoft Windows Server 2003 i nowszej oraz systemów Windows XP i nowszych

·         Znajomość elementów infrastruktury informatycznej telekomunikacyjnej

·         Znajomość oprogramowania biurowego (m.in. MS Office)

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

·         Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·         Możliwość stałej współpracy po okresie próbnym

·         Wsparcie działu IT firmy podczas wdrożenia i w codziennych obowiązkach

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikuj: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=pracownik-wsparcia-w-dziale-it&ad_id=17167

Tel: +48 734 108 607

[email protected]