• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OEX Cursor
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tychy
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Regionalny Koordynator Operacyjny

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem 6-8 Presellerów + Merchandiserów Mobilnych
  • planowanie oraz zarządzanie pracą zespołu presellerów (rekrutacja, szkolenie, kontrola)
  • efektywna współpraca z kierownictwem obsługiwanych punktów handlowych
  • komunikowanie i egzekucja strategii sprzedaży
  • zarządzanie dedykowanym budżetem -podział , weryfikacja inwestycji , rozliczenie,
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi klienta
  • realizacja założonych planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z targetem , podział i rozliczenie
Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • wysokie kompetencje przywódcze w tym: umiejętności podejmowania decyzji i umiejętności organizowania i motywowania grupy współpracowników wokół wspólnych celów, projektów
  • doświadczenie w pracy z rynkiem tradycyjnym i nowoczesnym
  • umiejętność pracy w zespole , odpowiedzialność za wynik zespołu
  • wzorowa organizacja pracy i samodzielność
  • umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
  • umiejętność  pracy na priorytetach
  • dobre umiejętności handlowe, komunikacyjne, organizacja pracy i samodzielność
  • znajomość programu Word i Excel
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz chęć pracy w terenie, możliwość częstych wyjazdów na wyznaczonym obszarze

Nasza oferta:

  • umowa o pracę (po okresie próbnym)
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy samochód służbowy oraz telefon komórkowy
  • praca w firmie będącej liderem w swojej branży
  • miła atmosfera pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych (karta sportowa, opieka medyczna i ubezpieczenie na życie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższy link aplikacyjny