DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR SIGMA
  • Kontakt: Żaneta Skura
  • Telefon: 727 555 255
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warsaw
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista
Opis stanowiska

  • tworzenie nowych funkcjonalności backend w Java + Spring framework (Spring boot) w istniejących aplikacjach,
  • współpraca z developerami frontend, architektem i analitykiem biznesowo - systemowym,
  • cykliczny code review, refactoring i aplikacja ulepszeń w kodzie,
  • testowanie aplikacji, unit testing, performance, security testing,
  • wsparcie utrzymania istniejących aplikacji.

Wymagania stanowiska

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Java,
  • znajomość frameworków i bibliotek Spring (MVC, Boot, Security),
  • Hibernate + H2 (lub inne bazy embedded),
  • znajomość języków skryptowych (np. Python),
  • znajomość relacyjnych baz danych i noSQL,
  • znajomość SOA, REST,
  • doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową,
  • znajomość zagadnień dot. konteneryzacji (praca z Dockerem/Kubernets),
  • doświadczenie w tworzeniu CI/CD (np. z Jenkins, SBT, SonarQube, GIT.. ),
  • doświadczenie w zwinnym modelu tworzenia oprogramowania (np. SCRUM).

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi Atlassian (Bitbucket, Jira, Confluence),
  • znajomość języków skryptowych Python, Bash/Shell,
  • budowanie projektów z użyciem Gradle,
  • znajomość Git,
  • doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak: Docker, Kubernetes, OpenStack,
  • umiejętność budowy reużywalnego kodu i bibliotek,
  • umiejętność implementacji protokołów sprzętowych; komunikacja po portach szeregowych, RS485, Modbus RTU, Modbus TCP.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w gronie pasjonatów w unikalnych projektach związanych z IoT i robotyką,
  • kursy językowe,
  • bogaty pakiet socjalny.