• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Sterna
  • Telefon: 222152301
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Dla naszego Klienta - globalnego dostawcy usług biznesowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. księgowości
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

▪ Księgowanie wyciągów bankowych oraz list płac

▪ Weryfikacja, klasyfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń pracowniczych

▪ Prowadzenie ewidencji środków trwałych

▪ Wsparcie w raportowaniu

▪ Bieżąca pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP

Poszukiwane kompetencje

▪ Ukończone studia magisterskie (Ekonomia lub kierunki pokrewne)

▪ Znajomość zasad rachunkowości

▪ Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

▪ Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

▪ Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

▪ Dodatkowe benefity takie jak prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe

▪ Elastyczny czas pracy

▪ Wsparcie zespołu w dalszym rozwoju zawodowym

Zapraszamy do aplikowania: https://coberon.elevato.net/pl/asystentka-ds-ksiegowosci,j,206